Потрібна допомога?

050-222-5-000

Працюємо: 8.00-18.00 Пн-Пт; 8.00-13.00 Сб.

 металевий сайдинг 

БЛОКХАУЗ

   Фасадні профілі являють собою панелі із тонкої оцинкованої сталі з захисним полімерним покриттям для зовнішнього облицювання будівель. Сьогодні фасадні профілі - лідери серед фасадних матеріалів у приватному будівництві. Вони виконують функції захисту на 5+ - захищають від вітру, дощу, снігу та інших зовнішніх впливів, і - виконують свою естетичну функцію. 

 

 

 

 

Характеристики:

Товщина сталі: 0,45/ 0,5 мм.

Ширина: 0,38 м.

Корисна ширина: 0,35 м.

Довжина: 0,1 - 5,0 м.

   

 

 

 

 

 

     Поєднання технічних і естетичних характеристик вивели металевий ЕкоБрус в розряд найбільш популярних будівельних матеріалів. За допомогою офсетного друку на листи оцинкованої сталі наносять спеціальний принт, що точно повторює малюнок, колір і волокна деревини. Покриття наносять у два шари - перший шар задає колір, другий - фактуру. Ілюзія справжнього клеєного бруса підсилює особлива геометрія сайдингу. Крім візуального ефекту, обшивка ЕкоБрус практична в усіх відношеннях. Вигини, що повторюють вінці бруса, запобігають потраплянню вологи під панелі. Отже, зовнішні стіни збережуть свій вигляд на довгі роки і вдається уникнути таких неприємностей, як вогкість та грибок.

ЕКОБРУС

Характеристики:

Товщина сталі: 0,40/ 0,45/0,5 мм.

Ширина: 0,35 м.

Корисна ширина: 0,32 м.

Довжина: 0,1 - 5,0 м.

Монтаж блокхауза з використанням комплектуючих

Завдяки своїм унікальним споживчим характеристикам, металевий сайдинг з кожним роком набирає обертів популярності. Як стверджують фахівці, металевий сайдинг являє собою один з найкращих варіантів вентильованого фасаду будівлі.

Завдяки особливій системі монтажу фасадного сайдинга на каркасну основу, будівля «дихає», а на стінах будiвлi не утворюється конденсат.

Іншими словами, металевий сайдинг - це облицювальні панелі з гарячеоцинкованої сталі холодного прокату, до 1 мм завтовшки і шириною до 550 мм, на які нанесено спеціальне полімерне покриттям з поліестеру / пурала / пластізола. При бажанні купити металевий сайдинг в першу чергу варто виходити з характеристик його полімерного покриття і колірних рішень, що мають масу варіантів.

Сфера застосування металевого сайдингу досить широка. Його застосовують , як при забудові нових об'єктів , так і при реконструкції старих. З успіхом використовують , як при зовнішній , так і внутрішній обробці приміщення. Цей матеріал користується популярністю при заміському будівництві дач, котеджів, обробці громадських будівель: магазинів, торгових центрів, кафе і промислових підприємств. Враховуючи підвищені термостійкі та вогнетривкі характеристики, металевий сайдинг активно експлуатується при будівництві об'єктів з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.

Варто відзначити, що панелі металевого сайдингу оснащуються замками-засувками, що полегшують їх установку. Краї панелі перфоровані: з наявними отворами для цвяхів і саморізів. Завдяки цій конструкції, можна збирати панелі в секції будь-яких розмірів.

До інших переваг металевого сайдингу можна віднести наступні моменти:

 • відносно невисока вартість
 • кількості цинку на кв.м.
 • якості грунту
 • покриття

Від усього перерахованого вище залежить і довговічність покрівлі.

Наші інженери-консультанти допоможуть Вам визначитися з вибором.

Переваги в порівнянні з іншими покрівельними покриттями:

 • невисока ціна металевого сайдингу
 • швидка і легка установка
 • тривалий термін експлуатації
 • незважаючи на те, що панелі металевого сайдингу екологічно безпечні, вони здатні протистояти: різним агресивним хімічним сполукам, механічним пошкодженням, не схильні до корозії
 • з його допомогою легко приховати практично всі вади будівництва
 • добре витримує перепади температур від -50 до +80°С, має низький коефіцієнт температурного розширення
 • сайдинговий фасадний профіль не вимагає ретельного вирівнювання основи