Потрібна допомога?

050-222-5-000

Працюємо: 8.00-18.00 Пн-Пт; 8.00-13.00 Сб.

Комплектація

Загальна інформація

Дах - це не лише покрівля, а цілий комплекс, який включає в себе окрім покрівлі, стопільну системе, утеплювач, засоби кріплення, а також покрівельні планки. Такі планки виготовляються з того ж самого металу, що і металочерепиця. Асортимент комплектуючих є настільки великий, що за допомогою нього можна змонтувати покрівлю будь-якої геометрії та конструкції.

Перелік комплектуючих для даху та їх опис
Коньок круглий

Коньок напівкруглий закриває собою гострі кути стику металочерепиці, та забезпечує захист від потрапляння вологи, сприяє кровельній вентиляції, а також виконує декоративну функцію.

Довжина: 2м.

Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.

Коньок трикутний

Коньок трикутний закриває собою гострі кути стику металопрофіля, та забезпечує захист від потрапляння вологи, сприяє кровельній вентиляції, а також виконує декоративну функцію.

Довжина: .

Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.

Заглушка на коньок

Заглушка під напівкруглий або трикутний коньок застосовується для закриття простору на кінцях конька, що забезпечує захист від потрапляння вологи.

Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.

Єндова велика

Єндова велика встановлюється на відкритих кутах стику покрівлі під металочерепицею та металопрофілем. Виконує захисну функцію від потрапляння вологи.

Довжина: 2м.

Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.

Єндова декоративна

Єндова велика встановлюється на відкритих кутах стику покрівлі над металочерепицею та металопрофілем. Виконує захисну та декоративну функцію.

Довжина: 2м.

Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.

Вітрова зовнішня

Вітрова планка закриває торець покрівлі, де проглядається обрешітка і надає покрівлі завершений вигляд. В наявності також є вітрова планка внутрішня, яка відрізняється від зовнішньої, своїм останнім загином під софіт, а не на зовні.

Довжина: 2м.

Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.

Підринвова(лобова) планка

Планка лобова застосовується для кріплення софіта, профнастилу, вагонки. Лобова планка встановлюється на лобову дошку до монтажу водостічної системи. Лобова служить для захисту лобової дошки від потрапляння волги, а також дозволяє надати покрівлі закінчений і привабливий вигляд.

Довжина: 2м.

Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.

Пристінна планка

Пристінна планка ставиться на покрівлю в місцях примикання її до вертикальних поверхонь(наприклад, димохід) у цілях запобігання затікання води на стиках.

Довжина: 2м. 

Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.

Снігозатримувачі

Снігозатримувачі - це спеціальна система, яка встановлюється на покрівлі і призначена для утримання снігу та запобігає його сповзанню. Снігозатримувачі виробляють з того самого металу, що і металочерепицю, тому вони не будуть виділятись на покрівлі

Товщина металу: 0,4/0,45/0,5/0,6.


Ущільнювач під коньок

Ущільнювач під коньок використовують з метою герметизації верхньої частини даху. Він служить для запобігання протікання і захисту даху від негативного впливу навколишнього середовища. Завдяки даному матеріалу можна підтримувати внутрішню температуру конструкції на стабільному рівні. Незважаючи на забезпечення високого рівня звуко- і вітроізоляції, інструмент не перекриває вентиляційну систему даху. Через свою унікальну структуру ущільнювач підтримує циркуляцію повітря на належному рівні.


Стрічка підконькова

Стрічка вентиляційна підконькова дозволяє відвести вологу з підпокрівельного простору, захищаючи при цьому від попадання води всередину покрівлі. Стійка до впливу атмосферного середовища і ультрафіолетового випромінювання.