Потрібна допомога?

050-222-5-000

Працюємо: 8.00-18.00 Пн-Пт; 8.00-13.00 Сб.

Вироби зі сталі 

Рулони оцинковані / полімерне покриття

Оцинкована сталь з полімерним покриттям або попередньо пофарбована сталь являє собою поєднання металевої основи і лакофарбового покриття, нанесеного методом, який в світі називається Coil Coating. Попереднє фарбування сталевого прокату полімерними матеріалами набуло широкого поширення. В даний час 15% сталі в усьому світі покривають методом Coil Coating, світове споживання ЛФМ (лакофарбових матеріалів) для Coil Coating становить близько 500 тис. тонн в рік. На даний момент в світі налічується більше 700 Coil Coating ліній. На сталь припадає 94% від загального обсягу виробництва попередньо пофарбованого металопрокату. Перша лінія для фарбування рулонного металу з'явилася в 40 - х роках минулого століття в США і призначалася для виробництва віконних жалюзі. У 60-ті роки продуктивність ліній сягала 75 м / хв. До 1962 року обсяг виробництва прокату з п / п досяг 460 тис. Тн. (290 тис. Тн. Стали і 170 тис. Тн. Алюмінію). У 1966 році в США налічувалося вже 90 ліній забарвлення металопрокату. На даний момент, тільки в США налічується більше 180 ліній забарвлення сталевого і алюмінія, загальною потужністю 4,2 млн. Тн.

Полімерне покриття наноситься валковим методом за допомогою автоматичної лінії з фарбування. Це найбільш поширена технологія фарбування сталевого листа для його подальшого профілювання. Унікальність процесу полягає в наявності інфрачервоних печей для сушки пофарбованого прокату. Технологія печі дозволяє миттєво починати процес фарбування і сушіння без втрати часу на розігрів печі, а також дає можливість наносити специфічні полімерні покриття. Відповідність кольорів визначається згідно з такими світовим стандартів як RAL, RR, NCS.

Шар полімерного покриття виконує наступні функції: Захисну - допомагає довше зберегти зовнішній вигляд оцинкованого металу від впливу навколишнього середовища, в тому числі від механічних впливів, причому ступінь і якість захисту залежить від обраного полімерного покриття; Декоративну - покупцям пропонується великий вибір рішень і покриттів. При виборі типу полімерного покриття важливо розуміти вимоги, що пред'являються до виробів з пофарбованого металу, які визначаються кінцевим використанням матеріалів.

Схема покриття:

  1. лист сталевий
  2. цинкове покриття
  3. антикорозійне покриття
  4. грунт
  5. поліестер
  6. захисне покриття зворотної сторони

Переваги пофарбованої сталі перед оцинкованої сталлю:

  • подвійний захист сталевої основи: шар цинку і шар фарби
  • при впливі природних явищ оцинкована сталь швидко окислюється (іржавіє), що призводить до появи плям, в районі яких спочатку іржавіє цинк, а потім і сталева основа
  • зовнішній вигляд змінюється набагато повільніше і з більшим ступенем рівномірності, ніж у оцинкованої сталі
  • доступна широка гама кольорів і типів поверхонь, на відміну від оцинкованої сталі

Гладкий лист

Стандартний розмір аркуша (Ш х Д) 1250 х 2000 мм. Можливо так само нарізка листів нестандартної довжини.

Гладкий лист оцинкованої сталі може знаходити застосування в нестандартних вузлах покрівлі. При необхідності виконати складні примикання, обв'язки конструкційних елементів. Роблять розкрій листа з полімерним покриттям безпосередньо на місці їх монтажу. Часто використовують гладкий лист для обшивки "коробочки" карнизних звисів, де стандартні планки застосовувати не виходить. Також, лист оцинкованої сталі часто застосовують при обв'язці димоходів і вентиляційних каналів для більш надійної гідроізоляції найбільш слабких місць покрівлі.

Оцинкована сталь виробляється в різних полімерних покриттях. В основному це -  полімерне покриття поліестер двох типів: глянцевий ( позначення РЕ) та матовий ( позначення РЕМА).

Товщина листа може коливатися від 0,4 до 0,5 мм без урахування товщини покриття. Товщина покриття залежить від його типу і становить від 25 мкм до 35 мкм.

Покрівельні листи виготовляються з м'якої сталі, легко підаються механічній обробці і згинанні під будь-яким радіусом. Полімерне покриття розраховане на згинання листа, з цього, при роботі з матеріалом декоративне полімерне покриття завжди залишається цілим, скільки б ви не гнули лист.

Металевий штахетник 

Металевий штахетник є найкращою альтернативою світлопрозорим огорожам. Він створює максимальну приватність внутрішньої території, але при цьому повністю не блокує навколишній світ. Монтаж огорожі з профнастилу не представляє великої складності і його зможе зробити будь-яка людина, особливо якщо орієнтуватися на монтажне креслення. При правильній і якісній установці, штахетний паркан буде забезпечувати максимальний рівень безпеки. 

Його не можна швидко розібрати або демонтувати будь-яку частину без використання спеціального інструменту. Крім цього, через нього не так просто перелізти, особливо якщо нагорі є загострені краї.

Металевий штахетник з профнастилу є ідеальним варіантом для огорожі заміського будинку чи дачної ділянки. При цьому завдяки великий кольоровій гаммі, він буде виглядати привабливо і естетично впишеться в будь-яку обстановку.